- PEN Vlaanderen is de Vlaamse afdeling van PEN International. Deze wereldwijde auteursvereniging ijvert voor vrije meningsuiting en zet zich in voor vervolgde schrijvers.
PEN Vlaanderen est le centre belge néerlandophone de PEN International, une organisation mondiale qui promeut la littérature et défend la liberté d'expression.
PEN Vlaanderen is the Belgian, Dutch-speaking centre of PEN International, a worldwide organization that promotes literature and defends freedom of expression.
Maandelijks archief: februari 2012
Birmese dichters kleuren de Gedichtendag
Op Gedichtendag vond in Antwerpen voor de derde keer ‘Acht Achtbare Dichters’ plaats, deze keer met 8 dichteressen. Frank De Vos, presentator van dienst en lid van WIPC Vlaanderen, gaf ook aandacht aan een pleidooi van de Nederlandse WIPC-collega’s om Birmese … Lees verder
Geplaatst in Pen Vlaanderen
Reageren uitgeschakeld
Annelies Verbeke over het te verschijnen boek van Liu Xiaobo
Volgende week verschijnt bij De Geus Ik heb geen vijanden, ik ken geen haat van de opgesloten Chinese auteur en mensenrechtenactivist Liu Xiaobo. De krachtige titel is afkomstig uit de verklaring die hij in de rechtbank uitsprak, twee dagen voor … Lees verder
Geplaatst in Pen Vlaanderen
Reageren uitgeschakeld

